Informacje

Honorowo oddana krew - najlepszym świątecznym prezentem

14 grudnia 2017 roku na terenie Oddziału Prewencji Policji w Łodzi odbyła się honorowa zbiórka krwi pod hasłem Nasza Krew – Nasza Ojczyzna. Krew można było oddawać w godz. 08:30 – 11:30.

Przedsięwzięcie organizowane we współpracy z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Łodzi, to okazja, by wesprzeć najbardziej potrzebujących, którym nasza krew może uratować życie.

W akcji udział wziął również Dowódca Oddziału Prewencji Policji w Łodzi - mł. insp. Michał Ledzion. Zaangażowanie się funkcjonariuszy niewątpliwie wpłynęło na rezultat zorganizowanej zbiórki. Rejestracji dokonało 19 osób. Realizacja przedsięwzięcia pozwoliła na uzyskanie blisko 7 litrów krwi.

Akcja ta miała szczególne znaczenie, gdyż w okresie zbliżających się świąt Bożego Narodzenia oddana krew stanowi wspaniały prezent dla osób najbardziej jej potrzebujących.

Honorowa Ziórka Krwi, to wydarzenie, które na stałe wpisało sie w kalendarz przedsięwzięć organizaowanych na terenie Oddziału Prewencji Policji w Łodzi.

Informujemy jednocześnie, że zostały juz określone terminy zbiórek krwi na terenie Oddziale Prewencji Policji w Łodzi na rok 2018:

- 08 lutego,

- 26 kwietnia,

- 21 czerwca,

- 20 września