Oddział Prewencji Policji w Łodzi

Informacje

Zobacz SPOT

Najczęściej czytane

 1. Obchody Święta Policji w Oddziale Prewencji Policji w Łodzi

  W dniu 20 lipca 2018 roku odbyły się Obchody Święta Policji funkcjonariuszy Oddziału Prewencji Policji w Łodzi.

 2. Ślubowanie nowo przyjętych policjantów

  11 lipca 2018 roku na terenie Oddziału Prewencji Policji w Łodzi odbyła się uroczysta zbiórka kadry kierowniczej garnizonu łódzkiego, w trakcie której ślubowanie złożyli nowo przyjęci policjanci. Wręczono także nagrody przyznane przez Komendanta Głównego i Wojewódzkiego Policji funkcjonariuszom wyróżniającym się w służbie oraz pożegnano policjantów odchodzących ze służby.

 3. Policjanci na tropie pseudokibiców

  Funkcjonariusze Wydziału ds. Zwalczania Przestępczości Pseudokibiców KMP w Łodzi działając wspólnie z funkcjonariuszami z Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi zatrzymali siedem osób podejrzewanych o udział w bójce pomiędzy kibicami dwóch zwaśnionych łódzkich drużyn piłkarskich. Dzięki szybkiemu i zdecydowanemu działaniu udało się zapobiec eskalacji agresji na terenie miasta.

 4. Dzień Kobiet w Oddziale Prewencji Policji w Łodzi

  Dowódca Oddziału Prewencji Policji w Łodzi - mł. insp. Michał Ledzion wraz z Zastępcami - podinsp. Dariuszem Bińkiem i podinsp. Krzysztofem Laseckim - złożył Paniom pracującym oraz pełniących służbę w Oddziale życzenia z okazji Ich święta.

 5. Uroczysta zbiórka w KWP w Łodzi

  29 czerwca 2017 roku w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Łodzi odbyła się uroczysta zbiórka, podczas której wręczono nagrody i wyróżnienia Komendanta Głównego Policji oraz Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi . Za wzorową służbę i osiągane w niej wyniki nagrodzono w sumie 58 funkcjonariuszy z garnizonu łódzkiego. Czterech funkcjonariuszy otrzymało od Komendanta Głównego Policji nagrody za rozwiązanie spraw dotyczących brutalnego zabójstwa oraz handlu ludźmi.

 6. Pomagamy i chronimy !!

  Policjanci Kompanii IV Prewencji Oddziału Prewencji Policji w Łodzi, w minioną sobotę, tj. 18.02.2017 r., na skrzyżowaniu ul. Sikorskiego i ul. Armii Krajowej w Piotrkowie Tybunalskim, pomogli starszemu małżeństwu zepchnąć z jezdni niesprawny pojazd. Ich zachowanie wzbudziło bardzo pozytywne komentarze świadków całego zdarzenia, jak i internautów.

 7. Bezpieczny sierpień 2018

  Przed nami kolejny wolny dzień który niewątpliwie skłoni mieszkańców do spędzenia czasu poza domami. Wpłynie to zapewne na nasilenie ruchu. Dlatego na drogach województwa łódzkiego można spodziewać się większej ilości policyjnych patroli. Funkcjonariusze będą zdecydowanie reagować na naruszanie przepisów ruchu drogowego a w szczególności kontrolować prędkość, trzeźwość kierujących i stan techniczny pojazdów.

 8. Obchody Święta Policji w Oddziale Prewencji Policji w Łodzi

  W dniu 21 lipca 2016 roku odbyły się Obchody Święta Policji funkcjonariuszy Oddziału Prewencji Policji w Łodzi.

 9. Policjant czujny także po służbie

  Czujność policjanta Oddziału Prewencji Policji w Łodzi i jego błyskawiczna reakcja doprowadziła do zatrzymania nietrzeźwego kierującego. Funkcjonariusz Kompanii II Prewencji w drodze powrotnej z Łodzi do miejsca zamieszkania, jadąc w kierunku Sędziejowic, uniemożliwił dalszą jazdę pijanemu kierowcy, który poruszając się „wężykiem” stwarzał zagrożenie dla innych uczestników ruchu drogowego.

 10. Łodzka reprezentacja na II Ogólnopolskich Zawodach Pływackich Służb Mundurowych

  29 czerwca 2018 roku na terenie Kompleksu Basenów Rehabilitacyjnych "Muszelka" w Warszawie odbyły się Ogólnopolskie Zawodowy Pływackie Służb Mundurowych im. kom. Wacława Lejko o Puchar Komendanta Głównego Policji. Zawody poświęcone były pamięci kom. Wacława Lejko, który zginął w ubiegłym roku podczas głębinowego nurkowania w jeziorze Garda. W imprezie wzięli udział zawodnicy z całego kraju.

Linki

Tagi

1 % podatku narkotyki bezpieczeństwo konferencja Światowe Dni Młodzieży zawody sportowe dzień dziecka grafitti pościg na gorącym uczynku bezpieczne wakacje kobiety misje pokojowe nowo przyjęci zabezpieczenie ŚDM wycieczki święto policji Piknik Niepodległościowy atestacja koni wychłodzenie kradzież piknik nowe radiowozy kierujący mianowania szkolenie poszukiwania po służbie wakacje Bezpieczna Wielkanoc woodstock złomiarze wypoczynek podziękowania życzenia zbiórka krwi ferie zimowe Święto Niepodległości ślubowanie kradzież na gorącym uczynku nietrzeźwy kierujący 1% podatku współpraca międzynarodowa wyjazd uroczysta zbiórka wyposażenie HDK przejazd szkolenia