Oddział Prewencji Policji w Łodzi

Informacje

Zobacz SPOT

Najczęściej czytane

 1. Z wizytą na terenie Oddziału Prewencji Policji w Łodzi

  11 października 2018 roku na terenie Oddziału Prewencji Policji w Łodzi miała miejsce wizyta uczniów Prywatnej Szkoły Podstawowej „Scholasticus” w Łodzi oraz młodzieży z Liceum Ogólnokształcącego w Tuszynie. Przybyli goście mieli niebywałą okazję spotkać się z pilotami z Sekcji Lotniczej KWP w Łodzi, funkcjonariuszami SPAP w Łodzi oraz policjantami pełniącymi służbę w OPP w Łodzi. Widzieli również, w jaki sposób policjanci szkołą się do realizacji swoich zadań.

 2. Służyć społeczeństwu na każdym etapie drogi zawodowej w niebieskim mundurze

  2 października 2018 roku na terenie Oddziału Prewencji Policji w Łodzi odbyła się uroczysta zbiórka kadry kierowniczej garnizonu łódzkiego, w trakcie której ślubowanie złożyli nowo przyjęci policjanci. Wręczono także medale za zasługi dla policji i za długoletnią służbę oraz nagrody przyznane przez Komendanta Głównego i Wojewódzkiego Policji funkcjonariuszom wyróżniającym się w służbie.

 3. Łodzka reprezentacja na II Ogólnopolskich Zawodach Pływackich Służb Mundurowych

  29 czerwca 2018 roku na terenie Kompleksu Basenów Rehabilitacyjnych "Muszelka" w Warszawie odbyły się Ogólnopolskie Zawodowy Pływackie Służb Mundurowych im. kom. Wacława Lejko o Puchar Komendanta Głównego Policji. Zawody poświęcone były pamięci kom. Wacława Lejko, który zginął w ubiegłym roku podczas głębinowego nurkowania w jeziorze Garda. W imprezie wzięli udział zawodnicy z całego kraju.

 4. Pomagamy i chronimy !!

  Policjanci Kompanii IV Prewencji Oddziału Prewencji Policji w Łodzi, w minioną sobotę, tj. 18.02.2017 r., na skrzyżowaniu ul. Sikorskiego i ul. Armii Krajowej w Piotrkowie Tybunalskim, pomogli starszemu małżeństwu zepchnąć z jezdni niesprawny pojazd. Ich zachowanie wzbudziło bardzo pozytywne komentarze świadków całego zdarzenia, jak i internautów.

 5. Nietrzeźwy i bez prawka

  W miniony weekend policjant Oddziału Prewencji Policji w Łodzi zatrzymał nietrzeźwego kierującego. Funkcjonariusz, będąc w czasie wolnym od służby, podjął czynności zmierzające do wyeliminowania 47 – letniego mężczyzny, który stwarzał zagrożenie w ruchu drogowym, prowadząc pojazd w stanie nietrzeźwości.

 6. Uroczyste przekazanie obowiązków Dowódcy Oddziału Prewencji Policji w Łodzi

  W piątek, 30 grudnia 2016 roku, funkcjonariusze Oddziału Prewencji Policji w Łodzi uczestniczyli w przekazaniu obowiązków Dowódcy Oddziału ustępującego ze stanowiska insp. Marka Wawrowskiego oraz jego Zastępców – mł. insp. Macieja Kaczmarka oraz mł. insp. Waldemara Świątka.

 7. Honorowo oddana krew - najlepszym świątecznym prezentem

  14 grudnia 2017 roku na terenie Oddziału Prewencji Policji w Łodzi odbyła się honorowa zbiórka krwi pod hasłem Nasza Krew – Nasza Ojczyzna. Krew można było oddawać w godz. 08:30 – 11:30.

 8. "Niebieski Bieg Niepodległości" o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi

  Niebieski Bieg Niepodległościowy, w którym wzięli udział policjanci i pracownicy Policji już jest za nami. Nie było łatwo, ale zarówno pogoda ducha jak i warunki atmosferyczne sprzyjały aktywnej rywalizacji. Tego dnia nie chodziło o zwycięstwo, a o integracje środowiska policyjnego i promocję zdrowego trybu życia. Malowniczy teren Lasu Łagiewnickiego okazał się dość wymagający - tym większe gratulacje dla biegaczy.

 9. Niebieski Bieg Niepodległościowy o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi

  Do uczestnictwa w zawodach zapraszamy funkcjonariuszy i pracowników Policji, przedstawicieli służb mundurowych województwa łódzkiego i władz rządowych, samorządowych województwa łódzkiego oraz drużynę duchownych z Łodzi. Zawody odbędą się 3 listopada 2018 r. - start biegu o godz. 12.00. Prawo startu mają osoby, które do 15 października 2018 roku zgłoszą swój akces do Wydziału Komunikacji Społecznej KWP w Łodzi.

 10. Dzień Kobiet w Oddziale Prewencji Policji w Łodzi

  Dowódca Oddziału Prewencji Policji w Łodzi - mł. insp. Michał Ledzion wraz z Zastępcami - podinsp. Dariuszem Bińkiem i podinsp. Krzysztofem Laseckim - złożył Paniom pracującym oraz pełniących służbę w Oddziale życzenia z okazji Ich święta.

Linki

Tagi

ŚDM 1 % podatku woodstock wypoczynek umundurowanie misje pokojowe nowe radiowozy święto policji atestacja 1% podatku szkolenie poszukiwania zawody sportowe na gorącym uczynku bezpieczne wakacje środki odurzające uroczysta zbiórka kradzież mianowania oszustwo życzenia wycieczki pseudokibice nowo przyjęci Piknik Niepodległościowy wyróżnienia interwencja po służbie atestacja koni pościg współpraca wakacje współpraca międzynarodowa HDK narkotyki bezpieczeństwo zbiórka krwi kradzież na gorącym uczynku grafitti ferie zimowe dzień dziecka wyjazd konferencja dobór szkolenia piknik podziękowania zabezpieczenie nietrzeźwy kierujący ślubowanie